درمان درد تایید شدن چیست؟

روز اولی که می خواستم کانال تحول را ایجاد کنم به خودم قول دادم نگران تعداد مخاطب هایم نباشم.بلکه بیشتر روی نوشته هایم تمرکز کنم.

نمی دانم تا حالا گرفتار این درد شده اید یا نه؟حسی که می خواهد تایید شود و می گوید باب دل دیگران رفتار کن ، این تایید شدن زهرماری و ظاهری …

اما تا زمانی که مورد تایید خودت قرار نگیری همواره در درونت یک عذاب هست،حتی اگر واقعا خوب به نظر بیایی خودت را نفی می کنی.چون تایید خودت را نداری.

به نظرم آدم هایی که توانسته اند گلیم زندگی شان را از آب بکشند،مورد تایید خودشان بودند.

اما آنها که هنوز در پیچ و خم زندگی مدام بین ترمز و گاز می مانند،دنبال تایید هستند تا حرکت بعدی را انجام بدهند.

حرکت بعدی که اگر تایید باشد رقم می خورد و اگر مورد تایید قرار نگیرد خط می خورد.

کاش آدمها یک جایی از این تایید شدن ها خسته بشوند.کنارش بگذارند.صبح که بیدار شدند فقط آنچه که می دانند درست است انجام بدهند و جلو بروند.

اگر این مرض تایید شدن ، مورد قبول واقع شدن توسط دیگران ، علاج شود.ایمان دارم که شرایط رشد برای هر فردی چندین برابر خواهد شد.

خودت را تایید کن . راهت را برو . باور کن زندگی ات را خودت رقم می زنی .

به اشتراک بگذارید

عضویت در خبرنامه

بخش‌های سایت من:

یک پاسخ

  1. “خودت را تایید کن . راهت را برو . باور کن زندگی ات را خودت رقم می زنی”
    تک تک کلمات و تموم جمله هایی که نوشته بودی بی نظیر بود
    فروزان عزیزم امروز از صبح احساس می کردم باید به وبلاگت سر بزنم. حسی درونی من رو هل می داد و با خودم میگفتم امروز فروزان جان چه درس تازه ای را نوشته و کنجکاو بودم. اما به دلیل مشغله نتوستم صبح به وبلاگت بیام، اما اون حس عجیبی که مدام من رو هل می داد به سمت نوشته ی تازه ت بهم گفت الان وقتشه وبا شوق و اشتیاق فراوان اومدم مطلب تازه ات رو بخونم و حالا دلیل کنجاوی و اشتیاقم برای خوندن مطلب جدیدت را می فهمم چون حسم همیشه بهم درست میگه 🙂 و امروز یک نکته و درس خیلی مهم رو با قلم زیبات بیان کردی و متذکر شدی تا حواسمون باشه قبل از هرکس و هرچیز خودمون باید تاییدکننده خودمون باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست های مرتبط